ADWOKAT MARTA BIELAN

Nazywam się Marta Bielan, jestem adwokatem i członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, podczas których zdobywałam doświadczenie w poznańskich kancelariach adwokackich i radcowskich. Po rozpoczęciu aplikacji adwokackiej pod patronatem Zbigniewa Kasei, moja aktywność życiowa i zawodowa przeniosła się do Kalisza gdzie obecnie, z powodzeniem, jako adwokat, prowadzę własną kancelarię.

Moja Kancelaria Adwokacka ukierunkowana jest na świadczenie kompleksowych usług z różnych dziedzin prawa adresowanych zarówno do przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

Więcej informacji dotyczących zakresu świadczonej przeze mnie pomocy czy obsługi prawnej oraz zasad wynagradzania znajdziesz w zakładce Kancelaria Adwokacka.

DLACZEGO MOŻESZ MI ZAUFAĆ?

  • Podstawą w relacji adwokat-klient jest według mnie wzajemne zaufanie i szacunek. Dbam o poczucie bezpieczeństwa i komfort swoich klientów zapewniając stały i zrozumiały przepływ informacji.

  • Doceniam fakt, że klient wybrał właśnie mnie jako swojego pełnomocnika, dlatego osobiście oraz z największą starannością prowadzę wszystkie sprawy, niezależnie od ich wielkości.

  • Jako adwokat nie obawiam się podejmować spraw skomplikowanych i nietypowych zawsze szukając niestandardowych rozwiązań, które zapewnią najwyższą skuteczność. Lubie wyzwania.

  • Nieustannie poszerzam swoją wiedzę jako adwokat biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

Prawo karne

PRAWO KARNE

Prawo cywilne

PRAWO CYWILNE

Odszkodowania

ODSZKODOWANIA

Prawo rodzinne

PRAWO RODZINNE

Prawo spadkowe

SPRAWY SPADKOWE

prawo administracyjne

SPRAWY
ADMINISTRACYJNE

Prawo pracy

PRAWO PRACY

windykacja

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

REPREZENTACJA PROCESOWA

PORADY PRAWNE

STAŁA OBSŁUGA PRAWNA