Kancelaria Adwokacka

Nasza kancelaria mieści się w samym centrum Polski – w Kaliszu. Zapewniamy usługi w zakresie prawa cywilnego i karnego a także służymy poradami prawnymi.

Gwarantujemy skuteczną pomoc prawną w wielu gałęziach prawa. Zadbaj o odpowiednią opiekę prawną i skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich wątpliwości.

Porady prawne

Nasza kancelaria gwarantuje skuteczne porady prawne w zakresie prawa karnego i cywilnego. Ofertę Kancelarii kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń jak i podmiotów gospodarczych.

Podstawą przy świadczeniu usług pomocy prawnej jest zaufanie, dlatego nasza współpraca oparta jest na wzajemnym szacunku i komunikacji.

Zobacz Aktualności

Pozwól nam sobie pomóc

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze prawnej firm zdobyte podczas naszej wieloletniej praktyki. Z powodzeniem występowaliśmy w roli obrońcy lub pełnomocników w licznych postępowaniach sądowych.

Zapraszamy do współpracy – Kancelaria Adwokacka Marta Bielan.

SZUKAM PORADY ODNOŚNIE…

Darmowe porady online dostępne dla każdego

Zobacz Ostatnie Aktualności

Nasza kancelaria oferuje pomoc w zakresie prawa karnego we wszystkich etapach postępowania. Zapewniamy również obronę poszkodowanego a także występujemy w roli oskarżyciela posiłkowego.

Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego w tym: wykonanie analizy umów i projektów umów, przygotowanie porad prawnych, reprezentowanie Klienta przed sądem czy przygotowanie pism procesowych.

Kancelaria Adwokacka oferuje również szereg porad prawnych przygotowywanych z indywidualnym podejściem do Klienta. Gwarantujemy skuteczną pomoc prawną w wielu gałęziach prawa.

Aktualności

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki aktualności gdzie mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych porad i ostatnich zmianach w prawie.